KONST / Litografier / Grafiska blad 15407158
nr 1540 7158
Denis Stéen
(f. 1929), Sverige
Grafiska blad, 3 st, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet. Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Peter Sjöblom, Signerade och numrerade 122/260. Bladets mått: ca 50x40 cm
Denis Steen, svensk målare, tecknare och grafiker född i Östhammar 1929.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:18:14
300 kr
400 kr
Denis Stéen
Läs mer om Denis Stéen